Oferta

zarządzanie mieszkaniami

Nieruchomości to od wieków jeden z bardziej pewnych i często bardzo zyskownych sposobów lokowania pieniędzy. W przeciwieństwie do na przykład złota, które jest też jednym ze starszych sposobów inwestycji, nieruchomości nie dość że zyskują na wartości, to mogą jeszcze jednocześnie zarabiać dla nas stałe pieniądze. No właśnie - mogą. Ale nie koniecznie muszą. Źle zarządzana nieruchomość może nie tylko nie zarabiać, ale być tez powodem wielu problemów . Co może być największym z nich ? Lista jest bardzo długa. Dewastacje przez lokatorów, pustostany, nagłe rezygnacje najemcy czy nawet ucieczki bez zapłaty to obecnie wręcz norma. Do tego dochodzi nadmierna ochrona praw lokatorów i ich coraz większa świadomość. Niewielu z wynajmujących zdaje sobie sprawę, że w przypadku problemów z płatnościami, z mieszkania nie usuniemy już nie tylko przysłowiowej „matki z dzieckiem” ale każdego kto stracił pracę i zarejestrował się jako bezrobotny ! Kiedy trafimy na „sprytnego” lokatora, możemy mieć problem z eksmisją go nawet do 3 lat ! oczywiście w tym czasie nie zarabiając ani grosza, wiec jednocześnie tracąc. Czynsz do spółdzielni czy wspólnoty jaki musimy w tym czasie płacić żeby nie stracić mieszkania to poważny problem. A co jeśli do tego nasza nieruchomość jest kupiona na kredyt hipoteczny ? A to tylko podstawowe problemy jakie możemy napotkać . Jest tego znacznie więcej. Nasza oferta jest doskonałym rozwiązaniem aby móc cieszyć się w pełni z posiadania nieruchomości. Dzięki nam pozostanie Ci tylko to co najlepsze : Liczenie zysków i święty spokój !

Przekazując nam mieszkanie w zarządzanie z gwarancją czynszu zyskujesz:


 • bezpieczeństwo regularnych, comiesięcznych wpłat bez żadnej przerwy.
 • brak pustostanów. Czy mieszkanie puste czy nie to, już nie Twój problem. Bierzemy to na siebie, a Ty przez cały czas umowy otrzymujesz swoje pieniądze ZAWSZE na czas.
 • nie obowiązuje nas ochrona praw lokatorów. Jesteśmy firmą, nie „lokatorem” w rozumieniu kodeksu cywilnego. Nie istnieje ryzyko niepłacenia i darmowego zasiedzenia w Twoim mieszkaniu !
 • remont początkowy i regularne dbanie o perfekcyjny stan mieszkania . Naszymi klientami są między innym poważne korporacje, a lokatorzy to najczęściej pracownicy wysokiego szczebla. Tutaj standard musi być wysoki.
 • Masz spokój z wszelkimi problemami lokatorów, awariami mieszkania etc. Bierzmy to wszytko na siebie.
 • Nasze umowy z lokatorami i sposób prowadzenia biznesu gwarantuje comiesięczne wizytacje na każdym naszym mieszkaniu. Przed nami nic się nie ukryje. Twoje mieszkanie będzie zawsze pod ścisłą kontrolą.
 • podpisujemy umowę najmu z Tobą notarialnie. Daje to Tobie pewność, że będziemy realizowali jej postanowienia zawsze w 100%
 • zapewniamy idealny porządek i spokój w czasie trwania umowy. Nasi najemcy nie „imprezują” , nie zakłócają porządku. Mają nad sobą swojego pracodawcę i mocną umowę z nami.
 • wybór najemcy na nasze mieszkanie to proces żmudny i długotrwały. ZAWSZE dobieramy ich na podstawie naszych restrykcyjnych kryteriów.

Umowa najmu jaką zawieramy z naszymi najemcami jest zawsze pod nadzorem naszych prawników i na bieżąco zmienia się wraz z naszym szalejącym polskim prawem.

Minusy ? Nie ma ich zbyt wiele:


 • Długi czas najmu (dla większości jest to plus)
 • Nie bierzemy w najem wszystkich mieszkań. Muszą one spełniać nasze kryteria. Na chwilę obecną mieszkania muszą znajdować się w Katowicach i Gliwicach. Dzielnice centrum lub bardzo bliskie centrum. Preferujemy mieszkania minimum 80m2
 • Bierzemy w najem tylko mieszkania w dobrym stanie technicznym lub z gotowością wynajmującego do zrobienia remontu. W wielu przypadkach remont bierzemy na siebie.

Jeśli jesteś zainteresowany tą unikalną na naszym rynku propozycją skontaktuj się z nami. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.